HUAWEI HG-521 Kablosuz Adsl Modem Kurulumu ve Ayarları Adım Adım Resimli Anlatımı

Kamu alanı.com olarak Huawei Markası  Hg-521 Antensiz Modeli Kablosuz Adsl modem kurulumundan ve ayarlarından bahsedeceğiz. Ttnet kampanyaları dahilinde bir çok kullanıcıya adsl modem olarak huawei modem vermiş ve az olmayan bir kullanıcı sayısına sahip huawei hg-521 kablosuz adsl modem kurulumu ve ayarlarının bilinmesi bir ihtiyaç haline gelmiştir.  Adsl modemlerin kurulumu çoğu zaman karmaşık görünür ve işi bilen birine ihtiyaç duyulur. Bu yazımızda huawei hg521 kablosuz adsl modem kurulumunu resimli ve adım adım anlatarak bu ihtiyacınızı karşılayacağız.

Huawei Adsl Modem Kurulumu ve Ayarlarına Başlangıç :

Huawei HG-521 Kablosuz Adsl modem ayarlarına ulaşmak için öncelikle kablo bağlantılarının doğru yapıldığından emin olunuz ve ardından aşağıdaki adımlara göre Huawei HG-521 Kablosuz Adsl modem ayarları ve kurulumunu yapabilirsiniz.

Huawei HG-521 Kablosuz ADSL Modem

1.Adım : İlk Olarak Huawei HG-521 Kablosuz ADSL Modem arayüzü ve kurulum sayfasına ulaşmak için web tarayıcınızın(İnternet Explorer, Mozilla, Chrome vb.) adres satırına tırnak içindeki “192.168.1.1” yazarak Enter tuşuna basın ve modeminizin arayüzüne ulaşın. Eğer karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa çıkmadıysa kablo bağlantılarınızı kontrol ediniz.

Resimli Anlatım Adım-2 İçin Tıklayın

 

 

1'den Fazla Yorum

 • Merhabalar. Modem arayüzünde kablosuz kısmında WiFi şifresini nasıl görünür yapabilirim. Varsayılan olarak * şeklinde görünüyor.

 • Abi Turkcellden 4.5G uyumlu HUAWEİ E5573s -320 mobil modem aldım…Nasıl kurulacak bilmiyorum…?Kurulum yapılırken bu cihaz bilgisayara bağlı olup internetimi olması lazım…Yada Başka internet bağlantısıyla yapılabilirmi???

 • Selamın Aleyküm. hocam ilk denememde girdim. hatta şifreyi de değiştirdim. yalnız şimdi giremiyorum.
  şifre : admin
  kullanıcı adı : superonline
  şeklinde girdim. ama şu an giremiyorum. sürekli yanlış diyor. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. saygılar

  • kullanıcı adını buyuk harfle ADMIN seklinde bir girmeyi deneyin. hatta şifreyi de.

 • 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 in hiçbirinde girmiyor modem arayüzüne ne yapmalıyım

  • modeminizi tamamen resetleyerek tekrar deneyiniz. Firewall veya antivirüs programınız da engelliyor olabilir devre dışı bırakarak deneyiniz.

 • Abi çok sağolya ben bunun için 2 günümü verdim ohbe rahat bir nefes 🙂

  eğer o adrese giremeyen varsa adres çubuğuna dikat etsin bazen https olabiliyor

Yorum Yapmak Için Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAM ALANI

 • reklam.jpg

Bizi Takip Edin